Bestyrelsen 

Bestyrelsen 2022 er bestående at 6 person og en suppleant.

Formand, næstformand, kasserer, sponsor -og senioransvarlig, børne- ungdomsansvarlig og kommunikationsansvarlig.

Bestyrelsen holder møde min. 1 gang om måneden

Formand

Kristian Kennebo
Mobil: 2924 5712
formand@gladsaxehg.dk

Næstformand/Kasserer

Marie Louise Brücker
Mobil: 4096 3292
kasserer@gladsaxehg.dk

Børne-ungdoms formand

Maria Bonde
Mobil: 2280 2950
maria@gladsaxehg.dk

Kontakt os

Bestyrelsesreferat

Kommunikationsansvarlig

Nynne Darum
Mobil: 2080 0230
nynne@gladsaxehg.dk

Ungdomsrepræsentant

Ahmet Cemil Kilic
Mobil: 3012 2721
ahmet@gladsaxehg.dk

Ungdomsrepræsentant

Flemming Sylvan-Fischer
Mobil: 2561 0514
Flemming@gladsaxehg.dk

Bestyrelsen 

Bestyrelsen 2022 er bestående at 6 person og en suppleant.

Formand, næstformand, kasserer, sponsor -og senioransvarlig, børne- ungdomsansvarlig og kommunikationsansvarlig.

Bestyrelsen holder møde min. 1 gang om måneden