Formand
Trine Holm Salmony
Telefon: 3033 3697
E-mail: formand@gladsaxehg.dk 

U10 pige træner, Old girls, Håndboldfitness instruktør, 3. div. Holdleder, dommeransvar

Kasserer
Anne U. Petersen
Telefon: 2272 2939
Email: Kasserer@gladsaxehg.dk

 

Bestyrelsesmedlem
Ole Frederiksen
Telefon:
E-Mail: ole@gladsaxehg.dk

 

Bestyrelsesmedlem
Bo Søren Ebsen
Telefon: 4032 0929
E-mail: sponsor@gladsaxehg.dk

Ansvarlig for sponsorer/kontrakter, Holdkontakt U14 drenge 1. års, Håndboldfitness kontakt

Bestyrelsesmedlem
Flemming Sylvan Fischer
Telefon: 2561 0514
E-Mail: flemming@gladsaxehg.dk

 

Bestyrelsesmedlem
Rasmus Kofod
Telefon: 2095 7095
E-mail: rasmus@gladsaxehg.dk

Ansvarlig for klubudvikling, arrangementer, U14 pige kontakt

Bestyrelsesmedlem
Aron T. Handler
Telefon: 2984 018
E-mail: Aron@gladsaxehg.dk

Ansvarlig for trænerudvikling og uddannelse, håndboldskoleansvarlig, U14 drengetræner & Herre senior træner