Formand
Trine Holm Salmony
Telefon: 3033 3697
E-mail: formand@gladsaxehg.dk 

Håndboldfitness instruktør, Kval. dame holdleder, dommeransvar.

Kasserer
Anne U. Petersen
Telefon: 2272 2939
Email: Kasserer@gladsaxehg.dk

Ansvarlig for stævner, og medlemsskab (klubmodul)

Bestyrelsesmedlem
Ole Frederiksen
Telefon:
E-Mail: ole@gladsaxehg.dk

Ansvarlig for holdledere, fysisk træning

Bestyrelsesmedlem
Bo Søren Ebsen
Telefon: 4032 0929
E-mail: bo@gladsaxehg.dk
sponsor@gladsaxehg.dk

Ansvarlig for sponsorer.
U13 pigetræner, Kval. dame assistent, Holdkontakt U15 drenge 1. års, Håndboldfitness kontakt

Bestyrelsesmedlem
Flemming Sylvan Fischer
Telefon: 2561 0514
E-Mail: flemming@gladsaxehg.dk

U6-U8 mix Træner, U13 pigetræner

Bestyrelsesmedlem
Rasmus Kofod
Telefon: 2095 7095
E-mail: rasmus@gladsaxehg.dk

Ansvarlig for klubudvikling, arrangementer, U15 pige kontakt

Bestyrelsesmedlem
Aron T. Handler
Telefon: 2984 018
E-mail: Aron@gladsaxehg.dk

Ansvarlig for trænerudvikling og uddannelse, håndboldskoleansvarlig, U15 drengetræner & Serie 2 Herretræner

Bestyrelsesmedlem
Maria Bonde
Telefon: 2280 2950
E-Mail: maria@gladsaxehg.dk

U9 og U11 drengetræner